Impregnaty do betonu

Doświadczeni inżynierowie techniki stosowanej i laboratoria materiałów budowlanych opracowały produkt, który spełnia najwyższe światowe wymagania dotyczące ochrony powierzchni czyniąc impregnat do betonu jednym z produktów, którym firma Rhein-Chemotechnik GmbH może się poszczycić i z powodzeniem konkurować.

Impregnaty do betonu alphalith StoneTec, lakiery impregnacyjne alphalith StoneGloss i alphalith StoneSeal oraz powłoki LithoTop® nadają produktom betonowym łatwą do czyszczenia powierzchnię, intensywniejsze barwy, polepszają ochronę przed szkodliwym wpływem warunków atmosferycznych, zmniejszają skłonność do zazielenienia i zabrudzeń oraz trwale polepszają wygląd i użyteczność produktów betonowych. Stosowanie impregnatów do betonu stanowi więc atrakcyjny sposób uszlachetniania wyrobów betonowych.

Każdy impregnat do betonu firmy Rhein-Chemotechnik GmbH jest poddawany rygorystycznym testom jakości w laboratoriach fabrycznych, jak również w niezależnych, zewnętrznych instytucjach.

Wesprzemy Państwa w procesach od optymalizacji receptur, poprzez wybór właściwych impregnatów do betonu i technik aplikacji, jak również przy określeniu parametrów procesu przeprowadzając testy w centrum technologicznym, aż po praktyczne wdrożenie docelowego systemu w fabryce.

 

Nieklejący szybkoschnący środek impregnujący na bazie wodnej, posiadający silne działanie powodujące tworzenie się efektu kropli.

Zobacz więcej...
Nieklejący szybkoschnący środek impregnacyjny na bazie wodnej, posiadający silne działanie powodujące tworzenie się efektu kropli.

Zobacz więcej...
Środek impregnujący, intensyfikujący odcień barwy, neutralizujący zamglenie cementowe.

Zobacz więcej...
Środek impregnujący intensyfikujący odcień barwy i chroniący przed zanieczyszczeniami.

Zobacz więcej...
Silny środek impregnujący, intensyfikujący odcień barwy, ekstremalnie zapobiegający powstawaniu plam olejowych.

Zobacz więcej...
Intensyfikujący odcień barwy, plamoodporny, utwardzający się termicznie i pod działaniem promieni UV środek impregnacyjny.

Zobacz więcej...
Silnie pogłębiający odcień, niebrudzący się ochronny środek impregnujący do wysokojakościowych, prefabrykatów betonowych.

Zobacz więcej...