Tu jesteś / Strona główna / O firmie

O firmie

Od ponad 25 lat zaopatrujemy producentów wyrobów betonowych na obszarze całego kraju. W naszej ofercie znajdują się barwniki, niezbędne uszlachetniające dodatki chemiczne, wspomagające proces produkcji i poprawiające jakość wyrobu końcowego, urządzenia oraz systemy pakowania taśmami stalowymi i z tworzywa sztucznego.

Reprezentujemy i prowadzimy sprzedaż produktów renomowanych firm:
 

  • Schlieper & Heyng GmbH & Co.KG - wysokiej jakości pigmenty FERROXON w postaci proszku, znane i stosowane w całej Polsce już od wielu lat. Przeznaczone do barwienia w procesie produkcji wszelkich wyrobów betonowych, tynków, spoin, lakierów i farb. Wysokoprocentowe zawartości tlenku żelaza zapewniają dobre wybarwienie i trwałość koloru.
     
  • VENTRACO CHEMIE B.V. - dodatki oraz innowacyjne, wysokiej jakości barwniki ColorFalt w postaci granulek, przeznaczone specjalnie do barwienia asfaltów, stworzone na bazie barwników Ferroxon wzbogaconych o polimer EVA.
     
  • RHEIN-CHEMOTECHNIK GmbH - produkowane z kilkudziesięcioletnia tradycją, specjalistyczne domieszki i plastyfikatory do betonu, środki antyadhezyjne, do konserwacji i czyszczenia maszyn.
     
  • TITAN Umreifungstechnik GmbH - automatyczne urządzenia i przyrządy ręczne do spinania pakietów taśmą stalową i z tworzywa sztucznego.

 

Naszym nadrzędnym celem i podstawą działalności jest z pełnym zaangażowaniem, kompleksowe zaspokajanie potrzeb klienta w sposób rzetelny i profesjonalny oraz pozyskanie w rezultacie jego zaufania. Spełniając życzenia oraz maksymalizując zadowolenie klienta staramy się stworzyć podstawy, które zaowocują wieloletnią współpracą.