Środki antyadhezyjne

Wraz z rosnącymi wymaganiami wobec form i estetyki powierzchni betonowych, rośnie też znaczenie oferowanych środków antyadhezyjnych. Odpowiedni środek antyadhezyjny, to element decydujący w procesie tworzenia architektur betonowych o atrakcyjnym wyglądzie powierzchni betonowej.

Oferowane przez nas środki antyadhezyjne z rodziny tectol są trafnym rozwiązaniem dla zastosowań napotykanych w procesie produkcji prefabrykatów betonowych dla budownictwa ziemnego i podziemnego, elementów tworzonych na placu budowy, itp. Środki antyadhezyjne tectol na bazie surowców odnawialnych mają znaczenie przede wszystkim dla produktów przyjaznych środowisku i są wolne od zabrudzeń betonu plamami.

 

Tectol BioCast RTF
Silnie działający modyfikator lepkości o stabilizującym działaniu na beton dla zmniejszenia sączenia i osadzania się.

Zobacz więcej...
Tectol Bioemulsion
Środek antyadhezyjny ułatwiający oddzielenie od form drewnianych i palet używanych w produkcji wyrobów betonowych.

Zobacz więcej...
Tectol EcoCast 4000
Przyjazny dla środowiska naturalnego środek oddzielający na bazie emulsyjnej do betonu licowego - zalecany dla pionowych powierzch

Zobacz więcej...
Tectol Bio-Brettol
Olej rozdzielający i pielęgnacyjny na bazie surowców odnawialnych, do palet produkcyjnych i blach podkładowych.

Zobacz więcej...
Tectol BioCast Emulsion
Szybko ulegający biodegradacji środek rozdzielający do oszalowań nasiąkliwych i nienasiąkliwych oraz do pielęgnacji palet.

Zobacz więcej...
Tectol Bioformel 3
Silnie działający przyjazny dla środowiska środek antyadhezyjny do form o powierzchniach wchłaniających i niewchłaniających.

Zobacz więcej...